TECH_HOUSE

Location: Uzhhorod
Year: 2020
Architects:
Volodymyr Pavlyshyn
Andrij Opalenik
Valeria Savina

Приватний одноповерховий будинок у сучасному стилі спроєктовано для комфортного проживання молодої сім’ї. Максимальна практичність, естетика та збереження інсоляції споруди лягли в основу концепції проєкту. Лінійна композиція на ділянці із пологим рельєфом та досконалі геометричні форми підкреслюють лаконічність споруди.

З погляду планування, будинок складається із двох об’ємів. Всі приміщення організовані послідовно у просторі, починаючи з паркінгу і закінчуючи відкритою терасою. Серце будинку - це відкритий простір вітальні, який перетікає на терасу, де розташовані відпочинкова зона та барбекю. Застосовано перевірене функціональне рішення розподілу приміщень, в якому розмежовані денна і нічна зони. У денній зоні, в яку ми потрапляємо з холу, розташована їдальня та вітальня з виходом на терасу. Нічна зона складається із трьох відокремлених приміщень: дві ізольовані спальні для дітей та окрема батьківська спальня, із зручними ванною та гардеробною кімнатами.

Рівень зручності збільшується за рахунок оснащення будівлі автоматизованою системою управління «розумний будинок», що забезпечує ресурсозбереження та максимально ефективне використання житлового простору. Інтеграція високотехнологічних рішень, функціональне зонування житлового простору та сучасні елементи оздоблення надають будинку особливого та унікального характеру.