ASTOUND OFFICE

Location: Uzhhorod
Year: 2017
Architects:
архітектура: MOKFORM ARCHITECTS & ZYX STUDIO
Володимир Павлишин
Андрій Опаленик
Генпроектування: ANKON PROJECT GROUP
інтер'єр: THE ONE
фотограф: Віктор Дьомін

Один з наших перших  громадських об’єктів  в історичній частині Ужгорода, реалізований в 2017 році.

На етапі проєктування ми проаналізували середовище та дослідили ситуацію навколишньої забудови, так як для нас було дуже важливо вписати новий будинок-вставку в існуючу панораму міста.

Проста структура та пропорції  головного фасаду  не сперечаються із  сусідніми будівлями та довершують квартальну забудову набережної. Основний об’єм будинку оздоблений природнім каменем, в той час як  прозорість  вітрини та вікон добре читається  з невеликої відстані,  що робить фасад активним та цікавим для перехожих.

Втоплені від головного фасаду мансардні поверхи  читаюстся тільки з іншої сторони набережної. Вони оздоблені темним фальцованим металом та панорамними вікнами, що зливаються з існуючим середовищем. Застосоване проєктне  рішення забезпечує наявність просторої тераси з відкритим басейном,  з якої відкриваються дивовижні панорамні види на історичну частину міста, включаючи такі унікальні архітектурні пам’ятки як Обласна філармонія (Ужгородська синагога), Ужгородський замок, Кафедральний Собор та інші. 

Основним ядром споруди слугує сходовий простір, який зв’язує основні поверхи  та  освітлює споруду зсередени  природнім освітленням через зенітний ліхтар на даху.